субота, 22 вересня, 2018, 4:46 Економіка
В «Укрзалізниці» розповіли, на якій посаді може поновитися звільнений Остапюк

Колишній гендиректор Державної адміністрації залізничного транспорту Борис Остапюк не може бути поновлений на посаді голови правління ПАТ «Укрзалізниця».

Про це заявили в прес-службі УЗ, – повідомляє  Укрінформ.

Результат пошуку зображень за запитом "фото Борис Остапюк"

«Позиція ПАТ сьогодні полягає у тому, що громадянином Остапюком Б.Я. у жодному разі не може ставитися питання про поновлення його на посаді голови правління ПАТ «Укрзалізниця», оскільки він ніколи не працював у ПАТ «Укрзалізниця», ПАТ «Укрзалізниця» є іншою юридичною особою в порівнянні з ДАЗТУ, при цьому призначення голови правління ПАТ «Укрзалізниця» здійснюється Кабінетом міністрів України за результатами відповідного конкурсу», – зазначили в Укрзалізниці.

У товаристві нагадали, що Укрзалізниця оскаржила в Апеляційному суді Львівської області ухвалу Залізничного районного суду Львова, якою було замінено відповідача у справі – ДАЗТУ на ПАТ «Укрзалізниця».

«Апеляційний суд Львівської області погодився з доводами апеляційної скарги ПАТ «Укрзалізниця» та своєю постановою від 18.09.2018 скасував ухвалу районного суду міста Львова від 02.05.2018 у справі в частині заміни відповідача з ДАЗТУ на ПАТ «Укрзалізниця». ПАТ «Укрзалізниця» у своїй апеляційній скарзі зазначало, що ПАТ «Укрзалізниця» є неналежним відповідачем у зазначеній справі», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що станом на сьогодні в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відсутній запис про припинення ДАЗТУ як юридичної особи, установа перебуває в процесі реорганізації.

«У випадку, якщо суд все ж таки знайде законодавчо обгрунтовані підстави для задоволення вимог Остапюка Б.Я., його може бути поновлено на посаді, яку він обіймав до припинення його повноважень розпорядженням Кабінету міністрів України, а саме генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України», – пояснили в Укрзалізниці.

Раніше повідомлялося, що колишній гендиректор Державної адміністрації залізничного транспорту України Борис Остапюк цього тижня пройшов співбесіду щодо призначення на посаду керівника «Укрзалізниці» у президента Петра Порошенка і лідерів «Народного фронту».

Як повідомлялось раніше, Борис Остапюк вже не гендиректор «Укрзалізниці».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 09:56 :19