Новини » Суспільство 22 вересня, 2018, 1:28
У ВООЗ назвали найбільш смертельну інфекцію на планеті

Представники Всесвітньої організації охорони здоров’я заявили, що найбільш смертоносним є туберкульоз.

На офіційному сайті ВООЗ вже розміщено заклик вживати термінових заходів для протидії поширенню інфекції, – повідомляє vladtime.

В організації заявили, що не дивлячись на максимальне зусилля щодо запобігання поширенню хвороби, лише в 2017 році від неї загинули більше 1,6 мільйона чоловік, а кількість заражених взагалі перевалила за 10 мільйонів.

У ВООЗ також зазначили, що завдяки спільним зусиллям світової спільноти, починаючи з 2000 року вдалося запобігти смерті від захворювання близько 54 мільйонам людей. Кількість же нових випадків зараження щорічно скорочується на 2 відсотки, що відносно непогано в умовах нинішніх реалій.

У Росії, як відзначають в організації, максимально активно ведеться боротьба з туберкульозом і це дозволяє скорочувати захворюваність від нього і смертність на 5 і 13 процентних пунктів, відповідно.

Проте, зараховувати хворобу до такої, що втратила свою смертоносність, не слід, тому як туберкульоз все ще випереджає синдром набутого імунодефіциту.

У державах з низькими і середніми доходами на профілактику і лікування туберкульозу тільки в цьому році не вистачає більше 3 мільярдів доларів. Дана сума може збільшитися до 2022 року, якщо вчасно не буде вжито відповідних заходів.

На думку представників ВООЗ, проблемою є і той факт, що все більше число людей в світі хворіють резистентною формою туберкульозу, коли хвороба не реагує на рифампіцин, який є основним протитуберкульозним препаратом.

Як повідомлялось раніше, в Україні триває епідемія туберкульозу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 06:20 :48