субота, 22 вересня, 2018, 16:45 Події
РосЗМІ говорять, що завтра в Армянську скасують режим НС

В Армянську та прилеглих селах, які постраждали від викиду невідомої отруйної речовини, готуються скасувати режим надзвичайної ситуації, який ввели 14 вересня.

Про це розповів російським ЗМІ «глава адміністрації» Армянська Василь Теліженко, передає РБК-Україна.

За його словами, завтра готові скасувати режим надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, у місті Армянськ в анексованому Росією Криму у ніч проти 24 серпня сталися викиди невідомої отруйної речовини, що призвело до різкого погіршення здоров’я місцевих жителів.

У Херсонській області також було зафіксовано факти хімічного забруднення повітря й ґрунту.

На 12-й день екологічної катастрофи так звана влада Криму «припинила» на два тижні роботу заводу «Титан» в Армянську. Дітей шкільного віку і дошкільнят з матерями розпорядилися відправити до санаторіїв.

Офіс уповноваженого Верховної Ради з прав людини передав інформацію про викиди шкідливих речовин в районі Армянська на півночі анексованого Росією Криму в ООН, ОБСЄ, ВООЗ і Міжнародний комітет Червоного Хреста.

Президент Петро Порошенко заявив 6 вересня на засіданні РНБО, що викид на заводі «Титан» в Армянську стався через те, що внаслідок тренувань російських військових були зруйновані екологічні захисні механізми.

14 вересня так звана глава регіонального управління «Роспотребнадзора» Наталія Пеньковська заявила, що на півночі окупованого півострова зареєстровано перевищення гранично допустимих концентрацій по хлористому водню і сірчистому ангідриду.

Нещодавно в мережі порівняли фотографії Армянська і Чорнобиля. І вони дуже схожі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 18:37 :23