Новини » Політика 22 вересня, 2018, 11:15
Порошенко: На 73-й сесії Генасамблеї ООН обговорять ситуацію на Донбасі та в Криму
Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua
Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua

До порядку денного 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН включили пункт про ситуацію на тимчасово окупованих територіях України.

Про це повідомив президент Петро Порошенко у Facebook.

«На виконання мого доручення успішно проведена робота про включення до порядку денного 73-ї сесії ГА ООН нового пункту «Ситуація на тимчасово окупованих територіях України», – написав він.

За словами Порошенка, це дозволить «крізь шквал дезінформації донести до світової спільноти істину щодо трагічних наслідків окупації РФ Криму та триваючої агресії на Донбасі».

Як повідомляє у Twitter місія України при ООН, рішення «було прийняте впевненою більшістю»: за – 68, проти – 13.

«Як засвідчило голосування, прихильників російських наративів стає дедалі менше. Натомість, маємо чіткий сигнал від держав-членів ООН щодо підтримки позиції України про мирне врегулювання конфлікту з Росією.

Продовження нехтування Росією Статуту ООН неминуче призведе до її повної ізоляції», – йдеться у заяві постійного представника України при ООН Володимира Єльченка.

«Плануємо ініціювати розгляд ситуації на тимчасово окупованих українських територіях в усіх його вимірах, зокрема у політичному, безпековому, гуманітарному, економічному, соціальному, правозахисному та інших», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 06:18 :16