субота, 22 вересня, 2018, 0:20 Світ
Переговори Британії з ЄС щодо Brexit зайшли в глухий кут, - Reuters

Переговори Великобританії з Євросоюзом зайшли в глухий кут, після того як ЄС відхилив пропозиції британського прем’єра.

Про це заявила прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей, – повідомляє Reuters.

Результат пошуку зображень за запитом "фото Тереза Мей"

Відзначається, що на саміті в Австрії 20 вересня, лідери ЄС заявили, що в наступному місяці вони будуть наполягати на угоді Brexit, але відхилили план Мей.

Під час саміту в Австрії у четвер лідери ЄС відхилили план «шахівниці» прем’єр-міністра, заявивши, що їй необхідно надати підстави для торговельних та митних домовленостей на кордоні Британії з Ірландією.

«У всьому цьому процесі я відносилась до ЄС лише з повагою», – сказала Мей. «Великобританія чекає те ж саме. Від цього залежить хороші відносини в кінці цього процесу «.

При цьому Мей заявила, що план «шахівниці» щодо торгівлі з ЄС, який дозволив б вирішувати аргументи на кордоні Північної Ірландії з Ірландською Республікою, були єдиним шляхом. Лідери ЄС у Зальцбурзі в свою чергу повторили думку про те, що плани можуть підірвати їх заповітний єдиний ринок.

Після саміту лідери ЄС заявили, що будуть працювати щодо угоди в наступному місяці, але обидві сторони попередили, що не буде угоди без/з планом Мей.

«Не прийнятно просто відмовитися від пропозицій іншої сторони без докладного пояснення і зустрічних пропозицій. Нам потрібно почути від ЄС, які реальні проблеми, яка їх альтернатива, щоб ми могли їх обговорювати. Поки не зробимо цього, ми не зможемо добитися прогресу», – підкреслила прем’єр Британії.

Переклад І.Филипіва.

Як повідомлялось раніше, після Brexit Британія планує укласти з ЄС угоду про асоціацію на кшталт української.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-19 01:05 :39