Новини » Суспільство 22 вересня, 2018, 8:30
Науковці виявили у кишечнику людини бактерії, які виробляють електрику

У кишечнику людини є бактерії, які виробляють електрику. Бактерія здатна спровокувати серйозні хвороби. Найчастіше ентерокок фекальний зустрічається в тонкій кишці

Таку особливість дані мікроорганізми отримали завдяки їх здатності переносити електрони з клітин в навколишнє середовище. Інформацію про це поширює видання Nature, – повідомляє comments.

Шведські і американські вчені незалежно одна від одної виявили в кишечнику бактерію,я ка виробляє електрику, яка часто зустрічається в шлунково-кишковому тракті людини і деяких ссавців.

Йдеться про ентерокок фекальний. Даний мікроорганізм здатний спровокувати серйозні хвороби: менінгіт, інфекції сечовивідних шляхів і інші недуги. Ентерокок фекальний виробляє електрику за допомогою вміння перенаправляти електрони з клітин в інші місця. Раніше вчені не знали про подібні можливості цієї бактерії.

Після отримання нових знань фахівці мають намір розробити лікарські препарати, націлені на знешкодження цього мікроорганізму. На сьогоднішній день методи боротьби з ним недостатньо ефективні. Найчастіше ентерокок фекальний зустрічається в тонкій кишці, але іноді потрапляє і в товсту, а також в статеві органи.

Як повідомлялось раніше, кишкові бактерії здатні зробити будь-яку групу крові універсальною.

Читайте також: Вчені розповіли, від яких хвороб допомагає кефір насправді 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 23:33 :19