субота, 22 вересня, 2018, 2:39 Суспільство
«Міс Україна»: три фіналістки полетять на міжнародні конкурси краси

Найгарнішу українку 2018 року вже обрали. Міс Україна отримала омріяну корону та путівку на світовий конкурс краси. Це 23-річна киянка Вероніка Дідусенко. Закінчила університет Шевченка за спеціальністю математика, і мріє створити благодійний проект, що допомагатиме маленьким дітям з математичними здібностями з неблагонадійних родин.

Про це повідомляє ТСН.

 @ УНІАН

24 учасниці відбирали з 15 тисяч. Кажуть, за новими стандартами.

«Якщо раніше в моделі не брали, якщо стегна були більші, ніж 89 сантиметрів, нині ж навіть 95 і 100 беруть. У моді – пишки».

На першому етапі були критерії – від 17 до 24 років, зріст від 170 сантиметрів, незаміжні і головне – без штучного втручання в зовнішність. Навіть, у кого були нарощені вії, попросили зняти. Згодом додали й інші вимоги.

«Було багато дівчат, яких бачили, як п’ють алкоголь, не добре себе ведуть на публіці в нічних клубах. Вони навіть не потрапили в 50-ту».

Найгарячіше, очікувано, публіка зустрічала дефіле в купальниках. Дівчата були не на підборах, а в кросівках.

На інтелектуальному конкурсі фіналісток запитували, чи згодні вони з класиком, що народжений повзати, літати не може. Також розпитували їх про інгредієнти зеленого борщу.

Обрали трьох фіналісток, які візьмуть участь у різних міжнародних конкурсах краси. Анастасія Кривохижа – «Міс Земля», полетить на конкурс на Філліпіни. «Міс Інтернаціональ» – Богдана Тарасик, поїде на конкурс у Японію. І найголовніша «Міс Україна» Вероніка Дідусенко полетить до Китаю на «Міс світу».

Як повідомлялось раніше, міс Україна-2018 стала киянка Вероніка Дідусенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 20:14 :30