субота, 22 вересня, 2018, 1:31 Політика
Лідер «С14» відповів на запитання про фінансування та наявність зброї у членів організації
ZIK
ZIK

У членів організації «С14» є травматична зброя, яку готові застосувати у випадку групового нападу або загрози життю.

Про це в ефірі інформаційного спецпроекту з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK під час включення заявив лідер «С14» Євген Карась.

Євген Карась, відповідаючи на запитання, чи відповідає дійсності те, що організація «С14» має державне фінансування, зазначив, що жодних коштів від держави організація не отримує. Він розповів про освітницькі проекти, які реалізовує організація, а також роботу з охорони громадського порядку.

Лідер «С14» зазначив, що у членів організації є травматична зброя, яку мають право отримувати ті, хто служив у добровольчих батальйонах: «Але нам не доводилося жодного разу застосовувати зброю». Євген Карась пояснив, у яких випадках члени організації готові застосувати зброю. З його слів, це може статися у випадку групового нападу або загрози життю.

Гостя студії, сестра Надії Савченко Віра, звертаючись до Євгена Карася, зауважила, що у звіті Верховного комісара ООН з прав людини організацію «С14» згадали з позиції порушення прав людини.

Євген Карась, пояснюючи, чому організація «С14» потрапила у цей звіт, припустив, що в даному випадку може йтися про «інтриги».

«Люди, які працюють на Росію, нас не люблять і кажуть, що ми порушуємо права», – вважає Євген Карась.

Нагадаємо, ГПУ екстрадувала в РФ уродженця Інгушетії Тимура Тумгоєва за запитом ФСБ Росії. 13 вересня у ГПУ заявляли, що видача Тумгоєва Україною відповідає національному та міжнародному праву.

Командир батальйону імені Шейха Мансура Муслім Чеберлоєвський підтвердив, що екстрадований за запитом РФ уродженець Інгушетії Тимур Тумгоєв є членом його батальйону і брав участь в бойових діях на Донбасі.

17 вересня під ГПУ відбувся мітинг, учасники якого засуджують передачу російській стороні уродженця Інгушетії Тимура Тумгоєва. Під час протестної акції сталися заворушення.

У соцмережах лідер націоналістичного руху «С14» Євген Карась повідомив, що в Києві поліція «штурмує офіс ветеранів ОУН та Айдару, які бунтували під ГПУ».

Поліція встановила особи сімох причетних до заворушень під будівлею ГПУ 17 вересня, один затриманий, у нього вилучили зброю.

20 вересня стало відомо, що до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли відомості про кримінальне провадження проти низки службовців правоохоронних органів у справі щодо видачі РФ Тумгоєва.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 10:41 :13