Новини » Курйози 22 вересня, 2018, 1:42
Кличко «відпочиває»: мережу насмішили роздуми російської чиновниці про чоловіків і жінок

Мережу насмішили роздуми російської чиновниці про чоловіків і жінок. Дивне висловлювання міністра РФ про чоловіків в мережі порівняли з «крилатими виразами» Кличка.

Про це повідомляє politeka.net.

Превзошла Кличко: российский министр насмешила сеть глупейшим заявлением о мужчинах

Міністр охорони здоров’я Російської Федерації Вероніка Скворцова відзначилася «глибоким і мудрим» висловлюванням про відмінності між чоловіками і жінками.

Про несподівані гендерні аспекти вона заявила в кулуарах другого Євразійського жіночого форуму в Санкт-Петербурзі.

«У жінок, на відміну від чоловіків, є паралельне мислення, вони послідовні – ось це є така відмінність... Але в світі є чоловіки, що нагадують жінок, як і жінки, що нагадують чоловіків», – впевнена російський міністр.

Після цього вона додала, що ніколи не була чоловіком і їй нема з чим порівняти.

«Сентенція» міністра викликала обговорення в мережі. Деякі користувачі впевнені, що таємничий замовник двох тонн кокаїну в пакетах з логотипом «Єдиної Росії» знайдено.

«Дійшов таки порошок», «У світі мудрих думок. Висловлення рівня 10 річного школяра з класу корекції. А це на хвилиночку ціла міністорша!», «Їй до Корольова, губера липецької області, вони б поговорили так, що затьмарили б Черномирдіна», «Та нічого – пара понюшок фірмового порошку з упаковок з логотипом ще й не так розширять межі реальності», «поки не випив 200 грам, не міг зрозуміти глибокий зміст цієї думки. А коли зрозумів, що сенсу немає, то стало сумно і випив ще», «Геометрія Скворцової», – жартують користувачі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 06:22 :04