Новини » Світ 21 вересня, 2018, 1:10
Volkswagen створить власну операційну систему для авто

Німецький автоконцерн Volkswagen планує продати до 10 млн електромобілів, оснащених операційною системою компанії vw.os. Зараз компанія продає таку ж кількість автомобілів з бензиновим і дизельним двигунами за рік.

Про це повідомляє Engadget.

Автоконцерн планує створити єдину платформу з власними сервісами під назвою vw.os – в компанії відзначають, що таке програмне забезпечення простіше оновлювати та обслуговувати. За аналогічною моделлю вже працює Tesla, відзначає видання.

Volkswagen оголосила про плани створити власну операційну систему наприкінці серпня. Зараз більшість електромобілів Volkswagen та інших виробників оснащені десятком систем управління, окремими елементами від різних постачальників.

Перші автомобілі з власною ОС автоконцерн обіцяє випустити в 2020 році, а до 2025 року перевести на неї всі електромобілі.

За оцінками автоконцерну, в 2020 році в Європі буде продано 150 тисяч електромобілів з vw.os – з них 100 тисяч у Німеччині. Видання зазначає: плани компанії свідчать про те, що в найближчі роки вона може повністю відмовитися від автомобілів з дизельними і бензиновими двигунами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 16:09 :01