Новини » Політика 1620 Читать эту новость на русском

Військовий експерт пояснив, через що НАТО може почати військові дії проти Росії

Кораблі НАТО в Чорному морі. Фото: NATO Maritime Command

Якщо Росія продовжить розпалювати ситуацію в Азовському і Чорному морях, влаштовуючи проблеми для цивільних кораблів, НАТО може створити Москві серйозні проблеми військового характеру.

Про це «Апострофу» заявив експерт з питань безпеки, ветеран зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан.

«Якщо поведінка Росії не зміниться в акваторії Азовського моря, якщо Росія не перестане задиратися в тому ж Чорному морі, створювати певні проблеми для цивільних суден, то Північно-атлантичний альянс здійснить відповідні заходи з приводу того, щоб створити Росії серйозні проблеми військового характеру», – заявив Богдан.

Він зазначив, що стратегічні переваги, які Росія має в чорноморському регіоні, «нікого не влаштовують – ні Туреччину, з якою Росія нібито має якісь відносини в контексті Сирії, ні інші країни чорноморського басейну».

У цьому контексті він також згадав президента Польщі Анджея Дуду, який попросив президента США Дональда Трампа створити військову базу на території Польщі, назвавши її «Форт Трампа».

«Тобто країни Східної Європи передчувають безпосередню загрозу з боку РФ. У той же час Росія не здатна протистояти потужності НАТО і в цілому трансатлантичному партнерству, яке, незважаючи ні на які протиріччя, останнім часом демонструє консолідовану позицію», – підкреслив генерал.

Читайте також: В Росії зізналися, на які міста України хочуть відправити війська

Loading...
Loading...
Loading...