п'ятниця, 21 вересня, 2018, 5:40 Київ
У центрі Києва помітили маленького слоника

У центрі Києва біля Арки дружби народів встановили міні-скульптуру слоника. Нову бронзову пам’ятку присвятили фонтану у вигляді слоника, який тішив мешканців і гостей міста в 30-х роках XX століття в нині Центральному парку.

Про це під час відкриття скульптури розповіла автор проекту «Шукай» Юлія Бевзенко, – повідомляє 44.ua.

«Останній встановлений символ – це київський слоник. Це фонтан, який стояв в Хрещатому парку, парку Купецького зібрання, Піонерському парку, в Центральному парку сьогодні. Це було місце зустрічі всіх. Він був встановлений в 1930 році, вистояв Другу світову війну. Так простояв 40 років, а знесли його, коли тут почали будувати Арку дружби народів», – розповіла Бевзенко.

Вона зазначила, що для слоника вже придумали легенду: «Натри мене і життя буде фонтанувати». У жовтні готують наступну бронзову міні-скульптуру. Яким символам вона буде присвячена – невідомо, а ось стояти буде на площі Льва Толстого, на вул. Рогнединській.

«Я знаю про те, яка скульптура буде в жовтні, листопаді, грудні, січні, лютому і березні. Але розкрити секрети, чому вони будуть присвячені, не можу. А в новорічні свята ми для киян і гостей готуємо цікавий квест з пошуку всіх міні-скульптур. Також будуть подарунки від партнерів», – додала автор проекту «Шукай».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 03:12 :53