п'ятниця, 21 вересня, 2018, 11:49 Львів
У Львові проведуть конкурс для інвестора для дегазації Грибовицького сміттєзвалища
Грибовицьке сміттєзвалище. Фото: ГУ ДСНС України у Львівській області
Грибовицьке сміттєзвалище. Фото: ГУ ДСНС України у Львівській області

Міськвиконком Львова прийняв рішення про проведення конкурсу зі спорудження та експлуатації системи дегазації (збору біогазу) на міському полігоні ТПВ у с.Великі Грибовичі Жовківського району.

Це рішення було прийняте на засіданні 21 вересня.

Організатором конкурсу визначили ЛКП «Зелене місто», яке спільно з департаментом з питань поводження з ТПВ має розробити та подати на затвердження документацію щодо проведення конкурсу.

Як повідомив в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами ЛМР Сергій Сало, влаштування системи дегазації – один із елементів рекультивації полігонів, що передбачено ДБН. «Провели перші моніторингові дослідження щодо якості та кількості біогазу, які показали те, що можливе його використання в енергетичних цілях – для виробництва теплової або електричної енергії. Це привабливо для інвесторів і дасть можливість виконати один із етапів рекультивації полігону ТПВ коштом інвестора. Інвестор матиме змогу влаштувати систему збору біогазу, після того поставити установку для виробництва електричної енергії та здійснювати її продаж у загальноукраїнську мережу електропостачання та продавати її за зеленим тарифом», – пояснив він.

Зі слів посадовця, конкурсна документація передбачатиме вимоги до інвесторів, умови заходження та терміни проведення конкурсу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 03:49 :59