п'ятниця, 21 вересня, 2018, 9:41 Події
ОРДЛО можуть «торгувати помилуваннями» на Донбасі, – представник омбудсмена
Фото: Соколовська Інна/УНІАН
Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Оголошене в самопроголошеній «Луганській народній республіці» помилування двох засуджених може запустити механізм торгівлі помилуваннями на окупованому Донбасі.

Про це розповів регіональний координатор омбудсмена в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський, передає РБК-Україна.

За словами Лисянського, оголошене в «ЛНР» помилування двох осіб може запустити механізм торгівлі помилуваннями. Він також зазначив, що раніше окупаційна влада нікого таким чином не звільняла.

«Швидше за все, зараз ці помилувані приїдуть на територію України, і одного з них заарештують, тому, що Україна не визнає законів «ЛДНР»... Корупція в тому, що вони торгують цими помилуваннями, а родичі ув’язнених змушені за це платити. Це запустить механізм нових арештів, щоб продовжувати торгувати помилуваннями», – додав він.

Відзначимо, що мова йде про помилування ватажком «ЛНР» Леонідом Пасічником двох засуджених Олександра Шестакова, якого місцеві «суди» засудили до позбавлення волі в 2017 році, і В’ячеслава Петрова. Останній був засуджений ще в 2008 році.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що представники окремих районів Луганської області заявили про готовність передати Україні ув’язнених, які були засуджені до 2014 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 09:00 :14