п'ятниця, 21 вересня, 2018, 22:55 Політика
Мураєв пояснив, чому не підтримав приєднання Медведчука до партії «За життя»
ZIK
ZIK

Якщо таке низькосортне шоу потрібно було для того, щоб завуалювати вхід Медведчука в партію, то це слабкий аргумент.

Таку думку висловив народний депутат України Євген Мураєв у ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, кум Володимира Путіна Віктор Медведчук прийняв запрошення вступити в партію «За життя» й очолити напрям із «відновленя миру» з Росією.

«Я бачив Медведчука всього двічі та мав із ним нетривалі розмови. Я не можу сказати, що за цей час у мене склалося якесь цілісне уявлення про цю людину. Якщо розглядати глобально, то ми по багатьох питаннях маємо спільні погляди. Зокрема це й устрій країни, адже вважаємо, що має пройти глибока децентралізація. Утім, я проти особливого статусу Донбасу, і в цьому питанні ми не збігаємося», – зауважив Мураєв.

Політик підкреслив, що в Медведчука є одна велика цінність і функціонал. Це людина, яка має відносини з президентом РФ та може вести діалог і відстоювати потрібну для України позицію.

«Якщо так можна сказати про людину, то Медведчук є інституціональним, адже по суті працює замість МЗС України щодо відносин із Росією. Україна не має посла в Росії, а тому всі перемовини відбуваються безпосередньо через Медведчука. Безумовно, також не можна відкидати його вагому роль в останньому обміні полоненими», – наголосив народний депутат.

Читайте також: Мураєв пояснив причину виходу із «За життя» та зміни керівництва на телеканалі

Він також прокоментував свою реакцію на входження Віктора Медведчука до партії «За життя».

«Це ток-шоу було дуже низькосортним. Я не розумію, як в один ряд можна поставити Медведчука, Суслова, Шабуніна, Наливайченка та решту. Я не вірю в такі результати голосування і не приймаю подібну форму, адже гра в лотерею з виборцями не є показником якісної політики.

Також вважаю, що в партію мають проходити люди, яких ця партія готова прийняти. А тому не розумію, як можна було запропонувати місце Шабуніну й Наливайченку, адже вони не поділяють ідеології партії. Утім, якщо це потрібно було для того, щоб завуалювати вхід Медведчука в партію, то це слабкий аргумент», – вважає Євген Мураєв.

Читайте також: Євген Мураєв вибачився перед Президентом і активістами

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 02:18 :26