п'ятниця, 21 вересня, 2018, 21:58 Політика
Мураєв порівняв ідею об'єднання «Опоблоку» й «За життя» з торговельною спекуляцією
ZIK
ZIK

Те, що зараз видають за об'єднання опозиційних сил, це по суті той самий Опозиційний блок зразка 2014 року, тільки в новій обгортці. Виборцям вдруге хочуть продати той сам продукт. Але дорожче.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Євген Мураєв.

Як повідомлялося, позафракційний народний депутат Євгеній Мураєв вийшов із партії Вадима Рабіновича «За життя» і має намір створити свою політсилу.

Раніше лідер партії «За життя» Вадим Рабінович закликав керівників "Опоблоку"  до об'єднання.

«Канали, які належать фінансово-промисловим групам, для мене закриті, тому що я представник іншої ідеології і очолював партію, яка забирала у них електоральне поле. Хоча зараз всі говорять про об'єднання опозиційних сил, – я в це не вірю. Все те, що зараз так гучно видається за об'єднання, по суті це той же «Опозиційний блок» зразка 2014 року, тільки в новій обгортці. Виборцям вдруге хочуть продати той самий продукт, тільки дорожче», – зазначив народний обранець.

Також пан Мураєв пояснив, чому вийшов з «Опозиційного блоку» і став позафракційним. За його словами, він вибирався по мажоритарному округу як безпартійний, але його погляди завжди були близькі до поглядів «Опоблоку». Проте, коли був прийнятий закон про вибори в органи місцевого самоврядування, неможливо було вибиратись у міські, обласні, районні ради, якщо не відносишся до якоїсь партії.

«Для того, щоб мої однодумці йшли під одними прапорами, треба було вибирати якусь політичну силу від якої підуть вони. Ми вибрали тоді «Опоблок», але, на жаль, він не був зареєстрований у Харківський області, і всім довелось балотуватись від іншої партії. Але це було більше технічне рішення.

Після ряду голосувань, зокрема, за реструктуризацію заборгованості представниками «Опозиційного блоку», а це здача країни в економічне рабство, бо при рості ВВП більше 4% ми віддаємо частину ВВП за те, що нам відстрочили виплату 3 мільярдів доларів. Тобто за цю відстрочку ми можемо віддати 70 мільярдів, якщо за 10 років наша економіка доросте до рівня 2014 року. «Опоблок» за це проголосував, але він не проголосував за відставку Яценюка, і я не міг з ними знаходитися в одному залі, і я вийшов, як  із фракції», – пояснив Мураєв.

У відповідь на запитання ведучої про те, що відбувається між гостем програми і Вадимом Рабіновичем, пан Мураєв сказав, що в них абсолютно різні погляди на розвиток партії. 

«Чомусь змінилось його ідеологічне бачення політичного розвитку країни, так як останні рішення, які були ним прийняті особисто, йшли повністю у розріз із тим, довкола чого ми починали будувати партію. Мене з дитинства вчили: краще бути кимось, аніж здаватися», – прокоментував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 16:37 :21