п'ятниця, 21 вересня, 2018, 9:19 Київ
«Картель» проводить перший осінній батл дискусійного клубу «Ділової столиці»

У вівторок, 25 вересня, стартує осінній сезон Дискусійного клубу «Ділової столиці» – проекту, створеного виданням «Ділова столиця», що входить до видавничої групи «Картель».

В інтелектуальному батлі зійдуться дві команди експертів, економістів, юристів і журналістів. Цього разу суперечка точитиметься на тему «Офшори – ухилення від сплати податків чи захист власності?»

Серед запрошені учасників – Володимир Гаркуша, директор, Senior Partner K.A.C. GROUP Corporate Lawyers & Tax Advisors, Григорій Кукурудза, економіст IMF Group, Василь Горбаль, народний депутат 4-6 скликань, колишній член Ради Національного банку України, Тарас Козак, економіст, президент Інвестиційної групи «Універ».

Шеф-редактор ПрАТ «Картель» Віталій Пирович зауважує: «Ми вже двічі проводили батли нашого «Дискусійного клубу». На першому заході сперечалися про те, чи справді українці бідні, а на другому – з’ясовували, чим, насправді, є для України трудова міграція – благом чи катастрофою? У суперечках взяли участь економісти, підприємці, політики. Результати нас вразили. Ми почули чимало нестандартних, оригінальних думок, які будуть цікаві нашим читачам. Тому ми робитимемо батли «Дискусійного клубу» регулярно»

«Українцям непросто дається розуміння, що опонент в дискусії це не ворог і навіть не дурень, його можна перемагати, але при цьому не обов’язково ображати і мріяти як його знищити, але ми намагаємося переконати, що це можливо», – зазначає заступник головного редактора «Ділової столиці» і ведучий Дискусійного клубу Петро Білян.

Видання «Ділова столиця» в травні цього року започаткувала інтелектуальні батли, під час яких йдеться про бізнес, економіку, політику і соціум. Експерти, підприємці, політики і журналісти об’єднуються в команди і сходяться в диспуті за підтримки учасників в залі і перед екранами. Перемагають найсильніші – у кого більше доказів, красномовства, а отже і глядацьких голосів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 18:23 :53