п'ятниця, 21 вересня, 2018, 19:28 Суспільство
Глава УГКЦ відслужить месу з Папою Римським у Литві під час його візиту у цю країну
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Фото: ucu.edu.ua
Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Фото: ucu.edu.ua

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав візьме участь у служінні Святої Меси, яку очолить Понтифік 23 вересня у місті Сантака (Каунас).

Святіший Отець Франциск здійснить апостольську подорож до Литви, Латвії та Естонії на запрошення архиєпископа Лінаса Грушаса, Президента Єпископської Конференції Литви, повідомляє УНІАН.

Участь Глави УГКЦ в історичному візиті Святішого Отця до Литви є виявом вдячності Литовській католицькій Церкві за її солідарність з УГКЦ під час переслідувань у Радянському Союзі. Відомо, що офіційні католицькі єпископи Литви відчували свою пастирську відповідальність за вірних переслідуваної УГКЦ, між духовенством обох Церков існували тісні контакти, деякі підпільні священики та єпископи вчилися в єдиній тоді католицькій семінарії у цілому Радянському Союзі.

Після відвідин Литви Святіший Отець продовжить свою апостольську подорож до Латвії та Естонії. Візит папи до країн Балтики співпадає з ювілеєм 100-річчя відновлення їхньої державності, тобто першої декларації про незалежність від Росії. Другий символічний ювілей – 25-річчя візиту Святішого Отця Івана-Павла ІІ, який проголосив свій візит «подорожжю до країн, що знову здобули свою незалежність».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 05:06 :52