Новини » Економіка 21 вересня, 2018, 14:39
Експерт: Ляшко не задоволений проектом бюджету на 2019 рік, бо, мабуть, його «обділили»
ZIK
ZIK

До виборів в Україні триватиме боротьба, зокрема, щодо розподілу коштів на округи. Тому такі депутати як Олег Ляшко – незадоволені, бо, мабуть, десь недоотримали кошти.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK говорив редактор відділу політики газети «День» Іван Капсамун.

«Звичайно, що у парламенті є люди, які розбираються у бюджеті, і коли вони виступають, то роблять це фахово. Але, якщо оцінювати те, що каже Ляшко або подібні депутати, то звичайно, це політичні виступи», – сказав Капсамун.

На його думку, саме до виборів триватиме боротьба щодо фінансування конкретних округів.

«Йдеться про боротьбу за фінансування щодо розподілу між депутатами певних грошей на їх округи. І те, що Ляшко незадоволений, то напевно він десь щось не доотримав. Бо якщо він отримає те, що він  хоче, звичайно, його риторика зміниться як і в багатьох інших депутатів-мажоритарників», – наголосив він.

Також він зазначив: якщо аналізувати ситуацію із кредитами від Міжнародного валютного фонду, то вона виникла не вчора і про це варто пам’ятати.   

«Питання Міжнародного валютного фонду є проблемою залежності, яка є системною. Тому що вона передається у спадок від однієї влади до іншої. Адже кредити брали як за часів Ющенка і Януковича, так і за сьогоднішньої влади», – прокоментував Капсамун.

У підсумку Україні потрібно віддавати вже близько 80 відсотків від ВВП країни.

«Насправді, це велика цифра, яка є загрозливою для країни. Навіть нещодавно сам Гройсман заявив про те, що ми перебуваємо на межі дефолту. Тому проблеми є і дуже великі», – додав він.

Нагадаємо, у Верховній Раді України представили проект Закону про Державний бюджет України на 2019 рік.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 13:23 :11