п'ятниця, 21 вересня, 2018, 11:51 Суспільство
Активіст пояснив, хто з колишніх «атовців» може їздити на заробітки в РФ
ZIK
ZIK

В Україні є близько 300 тисяч учасників АТО, серед яких 250 тисяч були мобілізованими. А також є прокурори, міліція та «сбушники», які приїхали постояти на блокпостах, щоб їх не люстрували. Саме ці люди і могли їздити на заробітки в Росію. Натомість ніхто з добровольців туди ніколи б не поїхав.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» на телеканалі ZIK висловив керівник ГО «Військово-патріотичне об’єднання учасників АТО «Справедливість» Тарас Костанчук.

Він переконаний, що повністю припинити співпрацю з Російською Федерацією можна було дуже просто – варто було відразу ж після анексії Криму припинити всі зв’язки та закрити кордон.

«Ніякі українці туди б не поїхали, якби ми перевели Україну в стан підготовки до великої війни з Росією, а не розповідали байки, що у нас немає кому воювати. Варто було просто перевести державу в стан необхідності захисту національних інтересів України ще у 2014 році», – каже експерт.

Він наголосив: коли б ми відразу заборонили перетин кордону в обидві сторони, ніякі заробітчани не поїхали б в Росію. А ті, хто дуже хоче поїхати на заробітки, поїхали б у Польщу.

Також він прокоментував заяву народного депутата Ігоря Гузя про те, що в нинішній економічній ситуації навіть деякі колишні учасники Антитерористичної операції їздять на заробітки в Росію.

«Вибачте, у нас учасників АТО 300 тисяч, серед яких 250 тисяч – це ті, що були мобілізовані і притягнуті на фронт. А також ті, хто поїхали постояти на блокпостах, аби їх не люстрували – прокурори, міліція, СБУ. Я думаю, що з добровольців, які воювали у 2014-2015 роках, ніхто не поїхав», – запевнив Тарас Костанчук.

Тому він переконаний, що у заявах про те, що «атовці» їдуть заробляти в Російську Федерацію, потрібно робити ремарку, що це ті «атовці», які стали такими вимушено.

«Все впирається в гроші і олігархів, які керують державою. Прагматично закрити все це всередині країни, поставити їх в умови, коли вони не можуть нічого робити проти України, і все стане на свої місця. І кожен українець внутрішньо розуміє, що «прощай нємитая Росія» – це дуже добре, це як викинути клопів з хати. А далі справа держави зробити так, щоб це стало явним», – підсумовує керівник організації учасників АТО.

Нагадаємо, Україна офіційно призупинила дію договору про дружбу з Російською Федерацією.

У свою чергу депутат Державної думи РФ Віктор Водолацький припустив, що внаслідок такого кроку можуть виникнути проблеми на кордоні та з переказами грошей між державами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-16 10:16 :31