Ахтем Чийгоз висловив сподівання щодо внесення «кримських» змін до Конституції

ZIK

Ми дуже сподіваємося на те, що ще за цієї каденції депутатів питання внесення змін до Конституції щодо Криму вирішиться позитивно.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

Гість програми, відповідаючи на питання глядачки, коли будуть внесені зміни до Конституції України щодо Криму й кримськотатарської автономії, зазначив:

«Я вважаю, що зараз ми перебуваємо на такому етапі, коли від цього питання не зможуть «відмазатися» ті політики, які так чи інакше спекулювали на цьому до 2014-го року, а потім, покинувши Крим і переїхавши на материкову Україну, продовжили ці спекуляції.

Суспільство все більше і більше розуміє необхідність цих змін, адже в основі лежить справедливість. Справедливість має восторжествувати!» – наголосив гість програми.

Ахтем Чийгоз зауважив, що вчорашній день у Верховній Раді показав, що за наполегливої позиції нашого Президента і питання Криму буде проголосоване.

«Тому ми дуже сподіваємося на те, що ще за цієї каденції депутатів це питання вирішиться позитивно», – акцентував Ахтем Чийгоз.

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу також наголосив, що Україна має реагувати на той терор, який російська влада здійснює в Криму.

«Також ми повинні робити все для того, аби люди, які звідти виїжджають, мали тут майданчики для реалізації своїх можливостей, у тому числі навчання дітей і  лікування. Ми маємо надавати й інформаційні майданчики, щоб люди могли розповісти про те, що насправді відбувається в Криму», – додав Чийгоз.

Як повідомлялося раніше, ООН закликала Росію припинити образливі рейди ФСБ по домівках кримських татарів.Loading...