Новини » Економіка 20 вересня, 2018, 6:55
«Укртелеком» замінить стаціонарні телефони мобільними

«Укртелеком» пропонує своїм абонентам замінити стаціонарні телефони мобільними. Проект запустять в тестовому режимі в регіонах, де найчастіше крадуть мідний кабель.

Рішення «Укртелекому» про запуск пілотного проекту підтримала Нацкомісія з регулювання у сфері зв’язку та інформатизації - повідомляє seMobile.

Задумку реалізують за допомогою оператора «ТриМоб». При цьому у абонентів збережеться їх номер телефону, доступ до екстрених служб, порядок набору інших номерів. Також їм будуть доступні на вибір ряд тарифних планів на фіксовану телефонію.

Мобільний телефон можна буде придбати або взяти в оренду за одну гривню на місяць у оператора. Таку пропозиція буде доступна всім абонентам.

Зміни планують для того, щоб відновити фіксовану телефонію в тих місцях, де часто крадуть кабель. Адже за допомогою мобільного зв’язку відновлення стаціонарної телефонії не вимагає його використання. У тестовому режимі проект почали вводити у серпні цього року. Він триватиме три місяці. У разі позитивних результатів оператор зможе втілювати рішення і в інших регіонах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:28 :22