Новини » Регіони

У Рівному лікар погорів на $200 хабара від призовника

За процесуального керівництва прокуратури Рівненської області та у співпраці із працівниками слідчого управління головного управління Національної поліції в Рівненській області та управління Служби безпеки України в області задокументовано факт вимагання та одержання лікарем-кардіологом одного із закладів охорони здоров’я у місті Рівне 200 доларів США неправомірної вигоди від призовника.

Кошти призначалися за складання та видачу акта обстеження, необхідного жителю області для одержання відстрочки від військової служби в Збройних силах України.

Про це власкору IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури Рівненщини.

Правоохоронцями припинено протиправну діяльність лікаря, який є членом військово-лікарської комісії, одразу після одержання 19 вересня у своєму службовому кабінеті неправомірної вигоди, яку вилучено.

На даний час вирішується питання про повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди) та обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчого управління головного управління Національної поліції в Рівненській області.Loading...