Новини » Львів 20 вересня, 2018, 10:15
У Львові вважають неприпустимим будівництво ТРЦ на місці історичного СІЗО
Львівський СІЗО на вул. Городоцькій у Львові. Фото з відкритих джерел
Львівський СІЗО на вул. Городоцькій у Львові. Фото з відкритих джерел

Депутати Львівської міськради вважають неприпустимим будівництво торгово-розважального центру на місці Львівського СІЗО на вул. Городоцькій, де колись була тюрма «Бригідки».

Про це на сесії міської ради заявив депутат Тарас Чолій.

Депутат нагадав, що раніше заступник міністра юстиції Денис Чернишов заявив про будівництво нового Львівського СІЗО на вул. Шевченка, 156, натомість на вул. Городоцькій, 20, де сьогодні розміщений СІЗО, передбачено дозволити інвестору спорудження торгово-розважального центру.

«Історичне минуле цих територій і споруд абсолютно унеможливлює створення на їхньому місці розважальних закладів та торговельних приміщень», – наголосив Т.Чолій.

Депутат зазначив, що у подвір’ї тюрми «Бригідки» виконували смертні вироки, там закатували багатьох діячів національно-визвольного руху, відтак це місце «є символом боротьби українського народу супроти окупаційних режимів та місцем пам’яті про загиблих героїв».

Нагадаємо, як повідомили у Мін’юсті у відповідь на інформаційний запит IA ZIK, приватна компанія надала до Міністерства юстиції України передпроектні пропозиції, якими передбачено будівництво майнового комплексу нового слідчого ізолятора з плановим наповненням 850 місць на земельній ділянці, наданій у постійне користування державній установі «Личаківська виправна колонія (№ 30)» на вул. Шевченка, 156 у Львові.

Відповідно до наданих розрахунків, побудувати об’єкти нового слідчого ізолятора приватною компанією планується протягом трьох років, а на земельній ділянці на вул. Городоцька, 20 у м. Львів зазначеною компанією передбачено спорудження торгово-розважального центру, а також Музею жертв політичних репресій, який після введення в експлуатацію на безоплатній основі буде передано місцевій громаді.

Як просувається «тюремна» реформа і що буде на місці історичного Львівського СІЗО Читайте більше тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:27 :12