четвер, 20 вересня, 2018, 16:16 Політика
Цибулько: Не треба робити з українців дурнів
ZIK
ZIK

Акція «Національного корпусу» біля будівлі ВРУ є відверто політичною. Адже усі вимоги стосовно спрощеної процедури отримання громадянства можна обговорити в Раді, зокрема, із учасниками АТО, що працюють там.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» говорив політолог Володимир Цибулько.

«Нинішня акція «Національного корпусу» є відверто політичною, адже пов’язана із зміною законодавства. Його змінити можуть тільки інститути чи особи, які наділені правом законодавчої ініціативи, зокрема Президент», – підкреслює експерт.

Втім, закони ухвалює не Президент, а Верховна Рада, нагадує політолог. До того ж, він порівнює сьогоднішні події на Банковій з тим, що свого часу робила Савченко.

«Акція на Банковій нагадує мені акції Надії Савченко, яка брала членів родин, чиї чоловіки незаконно були утримувані на Донбасі як заручники. Вона вела їх туди, наче сам Порошенко полонив військових. Люди, це ж трохи шизофренія! Не треба робити з українців дурнів!», – обурюється Володимир Цибулько.

Голосами коаліції та незалежних депутатів можна ухвалити закон про надання громадянства учасникам АТО, які є іноземцями, додає політолог.

«У Верховній Раді є кілька десятків учасників АТО: офіцерів, командирів батальйонів. Чому ви з ними не працюєте? Навіщо «Нацкорпус» прийшов на Банкову? Невже хтось відвертається від побратимів по військовій справі? Ніхто! Такого не буває!» – наголошує політолог.

Володимир Цибулько переконаний, що ситуація на Банковій є спекулятивним маневром.

«Мабуть, це роблять для того, щоб створити інший інформаційний привід дня на фоні головного, а саме – послання Президента і внесення змін до Конституції. Думаю, що існує бажання змістити акценти успіхів коаліції в парламенті та Президента», – вважає експерт.

Нагадаємо, сьогодні біля будівлі ВР учасники «Національного корпусу» організували мітинг, вимагаючи ухвалення закону №3433, що передбачає спрощену процедуру отримання українського громадянства для воїнів АТО – іноземців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 18:26 :13