четвер, 20 вересня, 2018, 16:22 Політика
Цибулько: Чим більше у світі України, тим менше Росії
ZIK
ZIK

Окрім розбудови держави у межах Конституції, Порошенко займається і глобальним націотворчим проектом, ініціюючи Томос. Це вигідно вирізняє його з-поміж політичних конкурентів.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив політолог Володимир Цибулько.

Він підкреслив: хоч питання Томосу має бути відокремленим від держави, та, ініціювавши цей процес, Президент займається «націотворчим проектом».

«Це трішки більше, ніж президентство. Це свого роду інтелектуальне рівність для українців як глобальної нації. Адже зараз Українська греко-католицька церква є, фактично, паралельною національною дипломатією», – зазначив Цибулько.

Відтак, на його думку, поява глобальної Української православної церкви робить сильнішим саме суспільство та, зокрема, «світове українство».

«Ексзархи – це етнічні українці, та є представниками Вселенського патріархату і служать в Канаді та у США. Тобто, українці присутні у глобальних процесах. Треба не боятись на цьому акцентувати. Колись я вивів формулу: чим більше в світі України, тим менше Росії», – зауважив політолог.

Тож він переконаний: Президент, окрім розбудови держави у конституційних межах, займається і глобальним націотворчим проектом. Це і є його вигідною відмінністю від політичних конкурентів.

«Це його і відрізняє від інших кандидатів у президенти, які бояться сунутись за межі території України, оскільки виглядатимуть комічними і принизливими для держави», – переконаний Цибулько.

Як повідомлялось, сьогодні під час щорічного послання до парламенту Петро Порошенко заявив про поступ у «розмосковленні» Української Церкви.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 05:28 :23