Новини » Політика 20 вересня, 2018, 12:41
Спікер «відрізав шлях для відступу» опоблоківцям, щодо яких є подання ГПУ
Засідання Верховної Ради України. Фото: Лазаренко Микола/УНІАН
Засідання Верховної Ради України. Фото: Лазаренко Микола/УНІАН

Трьом депутатам, щодо яких є подання генпрокурора про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, у ВРУ пояснили, де вони можуть ознайомитися із відповідними документами.

Голова ВРУ Андрій Парубій під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, нагадав депутатам, що до ВРУ надійшло подання генерального прокурора України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності депутатів Вілкула, Колесникова і Дунаєва.

«Я невідкладно дав доручення Комітету з питань регламенту, а також запропонував відповідним народним депутатам протягом п’яти днів письмові пояснення Комітету з питань регламенту. Відповідні листи передані Апаратом ВРУ до секретаріатів комітетів, де працюють ці депутати, а також були покладені у ваші персональні скриньки», – зазначив голова ВРУ, звертаючись до депутатів.

Андрій Парубій також запропонував згаданим обранцям звернутися до виконувача обов’язків керівника Апарату: «Щоб не було такої ситуації, як минулого разу, що ви стверджувати, що вас не ознайомили із цими матеріалами».

Додамо, у Регламентному комітеті заявили, що без повідомлення, що нардепи отримали подання, розглядати їх не можуть.

Нагадаємо, у травні генеральний прокурор вніс у Верховну Раду України подання про зняття недоторканності з низки народних депутатів.

Проте Регламентний комітет ВРУ повернув ГПУ документи на депутатів від «Опозиційного блоку» Дмитра Колеснікова, Сергія Дунаєва та Олександра Вілкула, аргументувавши це тим, що депутати не змогли отримати додаткові роз'яснення до подань.

18 вересня генпрокурор Юрій Луценко повторно вніс подання на депутатів Дмитра Колеснікова, Сергія Дунаєва та Олександра Вілкула.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 15:45 :27