Новини » Політика 20 вересня, 2018, 11:26
Президент підтримав проект закону про реєстрацію агентів впливу країни-агресора
Президент України Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді України. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко
Президент України Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді України. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко

Законопроект щодо реєстрації агентів впливу держави-агресора РФ не вплине на громадянське суспільство в Україні, ЗМІ та свободу слова.

Про це Президент України Петро Порошенко заявив у своєму щорічному посланні про внутрішнє і зовнішнє становище України під час ранкового засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK.

Очільник держави розкритикував недемократичні моделі управління державою, які нині пропонують.

«Хтось відверто адвокатує «освічений авторитаризм», а хтось камуфлює цей авторитаризм в парламентаризм канцлерського типу, і якщо вчитатися у зміст, там у канцлера більше повноважень, ніж у кайзера, а в рейстагу, по суті, створюється однопартійна система. Режим одноосібної влади ні до чого доброго Україну не привів, і цей урок потрібно запам’ятати абсолютно всім», –заявив Петро Порошенко.

Очільник держави заявив про загрозу реваншу, зауваживши, що на політичній «шахівниці» є фігури, якими «ходить Москва». Президент наголосив, що завдяки відновленій українській розвідці відомі не приблизні, а точні плани Кремля.

«Відомо, як на базі «п’ятої колони» мріють сформувати потужну проросійську опозицію у новому парламенті. А якщо пощастить, то ще зробити її учасницею нової коаліції з правом вето на європейську і євроатлантичну інтеграцію… «П’ята колона» піднімає голову, намагається зібрати докупи різні шеренги», – заявив Петро Порошенко та наголосив на необхідності дати відсіч, не порушивши норм європейської демократії.

Петро Порошенко заявив, що поділяє думку голови ВРУ про те, що у період виборів питання інформаційної безпеки є одним із головних: «І що частина нашого інформаційного поля так само окупована, як і частина нашої суверенної території».

Президент України заявив, що підтримує ідею законопроекту щодо реєстрації агентів впливу держави-агресора РФ. Петро Порошенко вважає, що закон не вплине на громадянське суспільство, ЗМІ та свободу слова.

Нагадаємо, «Народний фронт» ініціює розробку законопроекту про реєстрацію іноземних агентів, який має стати одним із запобіжників від впливу Кремля на вибори в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 13:46 :18