Новини » Політика 20 вересня, 2018, 10:19
Президент до Ради: Зміни до Конституції щодо ЄС і НАТО відповідають національним інтересам
Президент України Петро Порошенко. Скріншот з відео
Президент України Петро Порошенко. Скріншот з відео

Проект змін до Конституції України про незворотність курсу на набуття членства України у ЄС та НАТО повністю відповідає українським національним інтересам і відповідає настроям абсолютної більшості суспільства.

Про це Президент України Петро Порошенко заявив у своєму щорічному посланні про внутрішнє і зовнішнє становище України під час ранкового засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK.

Президент України нагадав, що сьогодні у ВРУ голосуватимуть щодо змін до Конституції України про незворотність курсу на набуття членства України у ЄС та НАТО.

Очільник держави звернувся до парламентарів із закликом підтримати цю ініціативу і скерувати документ на експертизу Конституційного суду.

«Цей проект цілком і повністю відповідає нашим українським національним інтересам і відповідає настроям абсолютної більшості нашого суспільства», – наголосив Петро Порошенко.

Президент наголосив, що він ввів у дію рішення РНБО щодо непродовження договору про дружбу з РФ.

«МЗС направить ноту до Москви, а я подам до парламенту відповідний законопроект, бо останнє слово у цьому питанні – за вами, за ВРУ», – звернувся очільник держави до парламентарів.

Петро Порошенко зауважив, що із Конституції України пропонується вилучити норму, яка дозволяє розміщення Чорноморського флоту в Україні.

«Після того, як ми повернемо Крим, російської бази у Севастополі точно не буде», – заявив Президент.

Нагадаємо, 3 вересня 2018 року Президент України зареєстрував зміни до Конституції України щодо закріплення у ній європейського та євроатлантичного напряму розвитку держави.

Ідеться про проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору) № 9037.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 16:35 :35