Новини » Політика

Порошенко у ВРУ заявив про ризик пом’якшення світових санкцій проти Росії

Президент України Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді України. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко

Тактичним завданням Кремля є зняття санкцій у січні 2019 року під приводом начебто невиконання Україною Мінських домовленостей.

Про це Президент України Петро Порошенко заявив у своєму щорічному посланні про внутрішнє і зовнішнє становище України під час ранкового засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK.

Очільник держави зауважив, що «дехто у нас ображається, що санкції у зв’яку з анексією Криму та російською окупацією Донбасу виглядають м’якішими, ніж ті, що були впроваджені згодом, у відповідь на втручання у вибори чи хімічну атаку у Солсбері». Водночас Петро Порошенко зауважив, що санкції проти РФ є не лише з огляду на події в Україні. І це свідчить про те, сказав Президент, що є розуміння загрози РФ для усього світу.

Петро Порошенко заявив, що Україна протидіятиме спробам послабити санкційний тиск на Росію.

«Ми будемо послідовно протидіяти спробам послабити санкційний тиск на РФ. Тактичне завдання Кремля – зняття санкцій у січні наступного року під приводом нібито невиконання Україною Мінських домовленостей. Я думаю, що ми цей сценарій маємо зруйнувати. Майже переконаний, що зняття ми не допустимо, однак знайте, що ризик пом’якшення є», – заявив Петро Порошенко.

Президент зауважив, що боротьба РФ із санкціями свідчить про те, що вони є ефективними.

Як повідомляли раніше, стало відомо, як РФ планує зупинити санкції проти себе у ПАРЄ.Loading...