Новини » Світ 20 вересня, 2018, 10:49
Новозеландська сім’я виявила на пляжі гігантську отруйну медузу
<nbsp;>

У Новій Зеландії сім’я, яка гуляла по пляжу на півночі Окленда, знайшла гігантську отруйну медузу – цианею, також відому як «левова грива».

Про це повідомляє «Новое время», посилаючись на новозеландський сайт Aukland Now.

Єва і Адам Дікінсон і їхні двоє дітей знайшли левову гриву на пляжі Пакір, на північ від Уоркуорта на Північному острові.

«Медузи були всюди, ми були дуже здивовані. А потім ми побачили цю величезну медузу, яка здалася не схожою на інших. Ми дуже довго розглядали її, тому що вона була гарного кольору і форми. Мій син сказав, що вона нагадує йому вулкан», – розповіла Єва Дікінсон.

Діана Макферсон, вчений з Національного інституту досліджень води та атмосфери (NIWA) уточнила, що медуза левова грива «досить поширена» в Новій Зеландії в теплі місяці, тобто з листопада по березень. Проте, вересень здається незвично раннім часом для появи цих тварин на пляжах.

За її словами, дотик до цианеї може викликати у людини хворобливий висип, але не призведе до смерті. «У них є токсин в їх щупальцях, які можуть заподіяти вам біль, якщо ви наблизитеся до них. Люди повинні ставитися до них з обережністю», – додала Макферсон.

Цианея – це найбільша медуза, яку можна зустріти в Новій Зеландії. Зазвичай вони досягають 50 сантиметрів завширшки, проте були зафіксовані випадки, коли розміри медуз цього виду перевищували метр в діаметрі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:31 :56