четвер, 20 вересня, 2018, 5:30 Політика
Микола Мельниченко розповів, як його записи дозволять повернути в Україну мільярди
ZIK
ZIK

Замовники вбивства Гонгадзе всім відомі. Всі спецслужби займалися Гонгадзе, але питання ж не тільки в ньому. Якщо буде легалізований хоч один запис із кабінету Кучми, то він потягне інші записи. На підставі цих записів в Україну можна повертати десятки мільярдів доларів.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів екс-майор Управління державної охорони Микола Мельниченко.

На запитання ведучої програми, чи не було б більшим розголосом і медійним піаром, якби були названі замовники вбивства Гонгадзе, пан Мельниченко сказав, що замовники всім відомі – це Кучма і Литвин.

«Вони організували це вбивство, а реалізував його Пукач. Пукач дав про це свідчення. Про що ми можемо говорити. Всі спецслужби займалися Гонгадзе, але питання ж не тільки в Гонгадзе. Якби це був тільки Гонгадзе, уже б про цю справу давно забули. Якщо буде легалізований хоч один запис, він потягне інші й інші. Тому сьогоднішнім мільярдерам можна на підставі моїх записів повертати десятки мільярдів доларів в Україну, але це нікому не потрібно, крім українців», – запевнив Мельниченко.

Також гість програми розповів, що написав книжку, як все було насправді з касетним скандалом, проте ще наразі не видав її.

«Я написав книгу ще декілька років тому. Чому все так погано в Україні? Україна була дуже багатою заможною країною, і тоді при владі був Кравчук, який є партократом й одним із найчесніших президентів України. Потім йому на зміну прийшов Кучма, при якому відбулося дуже велике пограбування України. Ті, хто грабували, вони були і є зараз при владі. І я як свідок, і мої записи нікому із тих людей, які брали участь у пограбуванні України, не потрібні. Їм не потрібен свідок Мельниченко, і їм не потрібні записи», – відповів екс-майор.

Пан Мельниченко назвав нонсенсом те, що сьогоднішня Генпрокуратура може інкримінувати йому обвинувачення на підставі записів, а іншим особам на підставі записів вона не може нічого інкримінувати. На його переконання, це подвійні стандарти.

«Це маразм. Яким чином Мельниченку можна інкримінувати те, що він розголосив державну таємницю на підставі записів, а Кучмі, Литвину, Деркачу ніякого обвинувачення не можна інкримінувати на підставі тих самих записів?» – дивується Мельниченко.

Читайте також: Мельниченко назвав прізвища політиків, які першими отримали записи з кабінету Кучми

Як повідомлялося, Печерський райсуд Києва за клопотанням прокурора ГПУ арештував нерухомість та банківські рахунки екс-майора Управління державної охорони Миколи Мельниченка.

Також суд дав дозвіл на його затримання із посиланням на матеріали суду.

Мельниченко фігурує у провадженні № 42015000000001762 за підозрою у вчиненні державної зради у формі шпигунства, розголошенні відомостей, що становлять державну таємницю, перевищенні службових повноважень, а також легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом за ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 328, ч. 3 ст. 365 та ч. 2 ст. 209 КК. Справу відкрили 19 серпня 2015 року.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 17:48 :56