Новини » Регіони

Керівництво департаменту ЖКГ луцької мерії викрили на тендерній оборудці

У Луцьку працівники СБУ викрили керівництво департаменту ЖКГ міської ради на зловживаннях з тендерами.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі УСБУ у Волинській області.

Працівники СБУ викрили на зловживаннях керівництво департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради при проведенні конкурсу на виконання державного замовлення.

Оперативники спецслужби встановили, що двоє посадовців департаменту, не дотримуючись встановленої законом процедури ще до оголошення публічних закупівель на виконання робіт з поточного ремонту вулиць, штучно «визначили» майбутнього переможця.

Після чого обрана приватна фірма, яка попередньо виконала весь спектр робіт із ремонту дорожнього покриття, була офіційно оголошена переможцем тендеру на загальну суму понад один мільйон гривень. Щоб приховати свої злочинні дії та створити видимість правових підстав для перерахунку коштів із місцевого бюджету, чиновники сфальсифікували документацію щодо виконаних робіт, включивши до неї недостовірні дані щодо дат та строків надання ремонтних послуг.

Наразі слідчі управління СБУ у Волинській області провели досудове розслідування за фактом скоєння злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, та скерували до суду обвинувальний акт стосовно керівництва департаменту ЖКГ.

Loading...