Новини » Політика 20 вересня, 2018, 20:49
Гончаренко зізнався, що дуже обережно ставиться до закону про «агентів впливу»
ZIK
ZIK

Ідея законопроекту про реєстрацію агентів впливу держави-агресора є хорошою, але не зрозуміло, як її можна реалізувати. Такий закон є в Росії. Зараз не зовсім зрозуміло, яким чином можна визначити цих агентів, аби їх чітко ідентифікувати в Україні.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Олексій Гончаренко.

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко у своєму щорічному посланні до Верховної Ради говорив про незворотність курсу на ЄС і НАТО, необхідність посилити армію та протидіяти «п'ятій колоні».

Відповідаючи на запитання ведучого, як гість програми ставиться до ідеї законопроекту про реєстрацію агентів впливу держави-агресора РФ, про який сьогодні говорив Президент у Верховній Раді, за яким критерієм будуть визначати агентів впливу, і які будуть наслідки, пан Гончаренко сказав, що йому важко відповісти. Він чув про цю ініціативу від колег із Народного фронту та сьогодні від Президента.

«Сама ідея того, щоб чітко знати, хто є агентом впливу, є доброю, але я не дуже розумію, як її можна реалізувати. Тому треба читати закон, який буде запропонований. Не зовсім зрозуміло, яким чином ми можемо визначити цих агентів впливу для того, щоб далі їх якимось чином чітко ідентифікувати», – сумнівається народний обранець.

Пан Гончаренко зауважив, що дуже обережно ставиться до таких законів. За його словами, такий закон є у РФ, і він точно не буде голосувати за кальку російського закону чи щось дуже схоже на це.

«Ми хочемо збудувати іншу країну, а не другу РФ або країну чимось схожу на неї. Тому давайте дочекаємось самого закону і тоді будемо аналізувати. У будь-якому випадку свобода слова не має бути поставлена під сумнів. Наразі такого закону немає, але навіть якщо такий закон появиться, він не має вплинути на свободу слова в Україні», – вважає гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 07:02 :22