Новини » Політика 20 вересня, 2018, 15:29
Герасимов про САП та НАБУ: Ці хлопці повинні боротися з корупцією, а не людей смішити
ZIK
ZIK

Будь-які суперечки між правоохоронними органами, які виходять за межі здорового глузду, є неприпустимими. Голова НАБУ Артем Ситник мав зв‘явитись на засідання антикорупційного комітету ВР, бо всі чекали на його звіт. Натомість він виразив неповагу до парламентарів, журналістів та українців.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» говорив народний депутат України, голова фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов.

Він запевнив: ще три роки тому Президент скерував до парламенту подання на оновлення ЦВК. Водночас, за його словами, парламент нічого не зробив.

«Після того змінилися сімейні обставини у кандидатів: хтось народжував дітей, хтось виходив заміж, їхав на іншу роботу. Через це парламент попросив у президента перенести подання. Порошенко виконав це», – зауважує нардеп.

Особливо цікаво, на думку голови фракції, чути представників «Батьківщини», коли вони говорять, що серед кандидатів у ЦВК немає претендента від них.

«Я їм кажу одне прізвище та ім’я – Андрій Євстігнєєв. Він стоїть на початку списку, який сьогодні буде під час голосування о 18 годинні», – коментує нардеп.

Окрім того, він прокоментував і останні події навколо САП та НАБУ. Герасимов наголосив: вважає, що будь-які суперечки між правоохоронними органами, «які виходять за межі здорового глузду» – неприпустимі.

«Ці хлопці повинні боротися з корупцією, а не людей смішити. Пан Ситник підтвердив, що буде на комітеті, а потім не приїхав. Це неповага до членів парламенту, журналістів, українців, які чекали не лише на звіт, а й дискусію про те, як покращити роботу НАБУ», – підкреслює нардеп.

Крім того, голова фракції БПП зазначив, що сьогодні під час звіту ВР Президент наголосив на стратегічному баченні того, як країна буде розвиватися наступних п’ять років.

«Сьогодні ми почули і побачили на трибуні реального головнокомандуючого, головного дипломата. Він не просто оцінив здобутки, отримані за чотири роки, а й критично поставився до роботи команди і чітко окреслив проблеми, які ще треба поєднати», – розповідає нардеп.

Він підкреслює: виступ президента, який задає тон «політичної осені».

«Президент знову об’єднує всі здорові сили в Україні, парламент. 321 голос у підтримку Петра Порошенка багато чого вартий!», – додає голова фракції БПП.

Нагадаємо, вчора повідомлялось, що Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник не прийшов на засідання комітету Верховної Ради щодо запобігання корупції, оскільки дізнався про затримання детективів Бюро за установку прослуховування в кабінеті керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Згодом ж Ситник заявив, що ніхто не збирався прослуховувати співробітників Антикорупційної прокуратури та її очільника.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 23:49 :39