четвер, 20 вересня, 2018, 10:21 Суспільство
Енн Епплбом презентувала у Львові книгу «Червоний голод: Війна Сталіна проти України»
Фото: ZIK
Фото: ZIK

В перший день 25 BookForum у Львові відбулася презентація книги «Червоний голод: Війна Сталіна проти України» великого друга України, дослідниці ГУЛАГу й Голодомору, оглядачки газети «The Washington Post Енн Епплбом. В ролі ведучих виступали відомі історики Сергій Плохій та Людмила Гриневич.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Про це у Фейсбуці написала політолог Антоніна Колодій.

Подаємо її допис у повному обсязі:

«Попри те, що зала була далеко не переповнена, розмова вийшла цікавою та змістовною. Спочатку питання задавали ведучі, а потім було чимало запитань із зали – англійською (переважно) та українською мовами (з англійської був синхронний переклад). Стосувалися вони різних аспектів дослідження Голодомору та його інтерпретації як геноциду, а також біографії авторки, її професійних інтересів, зокрема, органічного поєднання нею дослідницької й журналістської роботи, оцінки нею сучасної Росії та її політики щодо України...

Я теж не залишилась пасивною, враховуючи, що дуже люблю Енн за її статті, виступи і книги. Сказала їй, що презентовану книгу мій син уже прочитав в англомовній версії, а я читатиму вже тепер, ту, що з автографом.

Пішла з цієї зустрічі натхненна. Дякую глибокій дослідниці, прекрасній журналістці і справжній інтелектуалці Енн Епплбом за її працю, за інтерес до України, за чесну позицію в сучасній гібридній війні Росії проти України й Західного світу.

Хто ще недостатньо обізнаний з цією непересічною особистістю, раджу погуглити, почитати статті і, звичайно, придбати книгу».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 12:03 :51