Новини » Політика 20 вересня, 2018, 20:06
Експерт назвав посадовців, які надають ключовий дозвіл на продаж армійського майна
ZIK
ZIK

Ключова роль у визначенні того, що продавати і що не продавати в армії, належить Міністерству оборони й Генеральному штабу.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Палій.

Гість програми, коментуючи слова Президента України під час щорічного послання у ВРУ щодо неналежного стану армії у 2014 році, в якому вона опинилася через те, що політики «розтринькували» і «розбазарювали» майно та зброю, назвав, хто визначає, що саме можна продавати у війську.

«Ключова роль у визначенні того, що продавати і що не продавати, належить Міністерству оборони та Генштабу. Міністерство економіки і торгівлі – це поставити візу», – зазначив політолог.

Олександр Палій нагадав про критичну ситуацію на початку війни, коли навіть не було пального для літаків.

Натомість військовий експерт Іван Апаршин зауважив: якщо Україна рухається до НАТО, то слід було би впроваджувати стандарти Північноатлантичного альянсу в армії. Як приклад, експерт назвав, що в структурі видатків на оборону в державному бюджеті на наступний рік більшість, а йдеться про 80%, – це видатки на утримання.

«Це не структура бюджету країн-членів НАТО», – заявив Іван Апаршин.

«4% бюджету, який внесено, на підготовку ЗСУ? Ми готуємося до широкомасштабної війни, до відсічі агресії? Я не вірю у такі практичні кроки», – заявив Іван Апаршин.

Нагадаємо, сьогодні Президент України виступив у ВРУ зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Президент у ВРУ заявив зокрема про ризик пом’якшення світових санкцій проти Росії.

Петро Порошенко говорив про неналежний стан армії у 2014 році, коли почалася агресія РФ: «Це вирок політикам, прем’єр-міністрам і міністрам оборони, які роками розтринькували зброю та майно, розбазарювали військові містечка, полігони».

Сьогодні Верховна Рада України скерувала до Конституційного суду України президентський проект змін до Конституції України про незворотність курсу до ЄС і НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 06:37 :27