четвер, 20 вересня, 2018, 12:48 Спорт
«Динамо» і «Ворскла» сьогодні розпочинають груповий турнір Ліги Європи сезону-18/19
uefa.com
uefa.com

Сьогодні, 20 вересня, в Європі розпочинаються змагання у ще одному футбольному клубному турнірі – Лізі Європи УЄФА сезону-2018/2019. В основній сітці турніру зіграють одразу дві українські команди – київське «Динамо» та полтавська «Ворскла».

Столичний клуб виступатиме у квартеті К, де його суперниками будуть казахстанська «Астана», французький «Ренн» та чеський «Яблонець», повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Календар матчів групи K

20.09.2018

«Динамо» – «Астана»

«Ренн» – «Яблонець»

04.10.2018

«Астана» – «Ренн»

«Яблонець» – «Динамо»

25.10.2018

«Яблонець» – «Астана»

«Ренн» – «Динамо»

08.11.2018

«Астана» – «Яблонець»

«Динамо» – «Ренн»

29.11.2018

«Астана» – «Динамо»

«Яблонець» – «Ренн»

13.12.2018

«Динамо» – «Яблонець»

«Ренн» – «Астана»

Суперниками полтавської «Ворскли» у квартеті Е будуть англійський «Арсенал», португальський «Спортинг» та азербайджанський «Карабах».

Календар матчів групи Е

20.09.2018

«Арсенал» – «Ворскла»

«Спортинг» – «Карабах»

04.10.2018

«Карабах» – «Арсенал»

«Ворскла» – «Спортинг»

25.10.2018

«Карабах» – «Ворскла»

«Спортинг» – «Арсенал»

08.11.2018

«Арсенал» – «Спортинг»

«Ворскла» – «Карабах»

29.11.2018

«Карабах» – «Спортинг»

«Ворскла» – «Арсенал»

13.12.2018

«Арсенал» – «Карабах»

«Ворскла» – «Спортинг»

Команди, що посядуть за результатами групового раунду перші два місця у своїх квартетах, виступатимуть у плей-оф турніру.

Склад решти груп

Група А

«Байєр» (Німеччина)

«Лудогорець» (Болгарія)

«Цюрих» (Швейцарія)

АЕК (Кіпр)

Група B

«РБ Зальцбург» (Австрія)

«Селтик» (Шотландія)

«РБ Лейпциг» (Німеччина)

«Русенборг» (Норвегія)

Група C

«Зеніт» (Росія)

«Копенгаген» (Данія)

«Бордо» (Франція)

«Славія» (Чехія)

Група D

«Андерлехт» (Бельгія)

«Фенербахче» (Туреччина)

«Динамо» З (Хорватія)

«Спартак» Т (Словаччина)

До заявки бельгійського «Андерлехту» на турнір потрапив півзахисник збірної України Євген Макаренко.

Група F

«Олімпіакос» (Греція)

«Мілан» (Італія)

«Бетіс» (Іспанія)

«Дюделанж» (Люксембург)

Група G

«Вільярреал» (Іспанія)

«Рапід» (Австрія)

«Спартак» М (Росія)

«Рейнджерс» (Шотландія)

Група H

«Лаціо» (Італія)

«Марсель» (Франція)

«Айнтрахт» (Німеччина)

«Аполлон» (Кіпр)

Група I

«Бешикташ» (Туреччина)

«Генк» (Бельгія)

«Мальме» (Швеція)

«Сарпсборг» (Норвегія)

До заявки бельгійського «Генка» на турнір потрапив півзахисник збірної України Руслан Маліновський.

Група J

«Севілья» (Іспанія)

«Краснодар» (Росія)

«Стандард» (Бельгія)

«Акхісар» (Туреччина)

До заявки бельгійського «Стандарду» на турнір потрапив півзахисник молодіжної збірної України Валерій Лучкевич, а за «Акхісар» заявлено нападника нашої національної команди Євгена Селезньова.

Група L

«Челсі» (Англія)

ПАОК (Греція)

БАТЕ (Білорусь)

«Віді» (Угорщина)

До заявки грецького ПАОКу на турнір потрапили українські захисник Євген Хачеріді та півзахисник Євген Шахов.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-10-17 22:02 :25