четвер, 20 вересня, 2018, 3:00 Політика
Дружина Мельниченка розповіла, чому він за жодних обставин не приїде в Україну
ZIK
ZIK

Миколі Мельниченку в Україні загрожує небезпека, тому він за жодних обставин зараз не приїде до країни. Небезпека така серйозна, що Мельниченко не мав змоги бути на похоронах своїх батьків.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповіла колишня відома ведуча, дружина екс-майора Управління держохорони Миколи Мельниченка Наталія Розинська.

«Микола в жодному разі не приїде в Україну, бо є загроза для його життя і здоров’я. У нас є конфіденційні джерела, які повідомили про дуже серйозну загрозу, настільки, що Микола не мав змоги відвідати похорони своїх батьків», – заявляє дружина екс-майора Управління держохорони.

Колишня українська ведуча зазначила, якщо її затримають в Україні – це буде політичне рішення і Микола Мельниченко через це не приїде в країну.

«Затримувати мене немає юридичних підстав. Якщо це зроблять, то це буде суто політичне затримання. Підстав немає у Генерального прокурора і Президента. Тому це буде марна робота, Микола не прилетить за жодних обставин. І якщо це станеться, я буду виплутуватися сама», – підкреслює пані Розинська.

Також вона сказала, що Миколі не дають довести до закінчення справу Гонгадзе.

«Моєму чоловікові не дають довести справу по Георгію Гонгадзе до кінця. Яким чином прокуратура розслідує цю справу, ви знаєте. Свідками, яких майже насильно притягли, був мій батько, інвалід другої групи, який дивиться телевізор і знає справу Гонгадзе тільки з телевізора, який Львів не покидав 10 років. Миколу він бачив два рази в житті. Проводили обшук у будинку у Миколи, у тому будинку, це батьківський будинок, який сьогодні заарештували. Це єдине, що Генеральна прокуратура змогла знайти», – коментує дружина Мельниченка.

Читайте також: Мельниченко назвав прізвища політиків, які першими отримали записи з кабінету Кучми

Як повідомлялося, Печерський райсуд Києва за клопотанням прокурора ГПУ арештував нерухомість і банківські рахунки екс-майора Управління державної охорони Миколи Мельниченка.

Також суд дав дозвіл на його затримання із посиланням на матеріали суду.

Мельниченко фігурує у провадженні № 42015000000001762 за підозрою у вчиненні державної зради у формі шпигунства, розголошенні відомостей, що становлять державну таємницю, перевищенні службових повноважень, а також легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом за ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 328, ч. 3 ст. 365 та ч. 2 ст. 209 КК.

Справу відкрили 19 серпня 2015 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 20:27 :21