Новини » Політика 20 вересня, 2018, 20:39
Березюк назвав чотири питання, за які має голосувати кожен депутат «Самопомочі»
ZIK
ZIK

У парламентській фракції «Самопоміч» є чотири імперативні питання, за які потрібно голосувати відповідно. Тобто це означає, що коли фракція прийняла рішення, то депутат зобов’язаний голосувати, якщо перебуває у сесійній залі.

На цьому наголосив голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк в ефірі програми «ДокаZ» на телеканалі ZIK.

Ведучий програми запитав, чи правда, що Олег Березюк є «сірим кардиналом партії» «Самопоміч». «У нас немає сірих, у нас всі – кардинали. І Андрій Садовий як лідер партії приймає ті рішення, які вважає за потрібне», – прокоментував Олег Березюк.

Також він пояснив, чому з фракції вийшла народний депутат України Вікторія Пташник.

«Ми не позбувалися Вікторії Пташник, вона прийняла своє рішення. У парламентській фракції «Самопоміч» є чотири імперативні питання, за які потрібно відповідно голосувати. Тобто це означає, що коли фракція прийняла рішення, то депутат зобов’язаний голосувати, якщо перебуває в сесійній залі.

Зокрема це питання війни і миру, зміни до Конституції, оголошення національних референдумів та імпічмент Президенту. І законопроект про статус Донбасу під прикриттям так званої децентралізації якраз було таким імперативним голосуванням», – розповів Березюк.

Народний депутат підкреслив, що фракція тільки після десятигодинної розмови двічі проголосувала за виключення тих людей, які порушили правила.

«Нічого особистого в цьому рішенні не було. Ба більше! Це є ознакою демократії. Адже якщо депутат прийшов до парламенту разом із політичною силою, утім згодом його погляди почали розходитися із позицією партії, то політик повинен мати сміливість написати заяву, вийти з парламенту і зайти назад з тими світоглядними змінами, які сформувалися», – вважає Олег Березюк.

Як повідомлялося, політолог Володимир Фесенко пояснив, із чим пов’язана відмова «Самопомочі» йти на об’єднання з Гриценком.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 03:16 :46