середа, 19 вересня, 2018, 4:03 Суспільство
За демонстрацію паранормальних здібностей вчені обіцяють 10 тисяч євро

За демонстрацію паранормальних здібностей вчені обіцяють 10 тисяч євро. Поки ніхто з претендують на надприродне знання і вміння не вразив фахівців.

Про це повідомляє vladtime.

Вчені пішли на цей експеримент не заради оцінки можливостей екстрасенсів, парапсихологів, медіумів і інших любителів рухати предмети на відстані силою думки. Довгий час вивчення, наприклад, телекінезу переконало їх у впливі на «надможливості» різних чинників: від напруги в електромережі до змін атмосферного тиску і магнітних бур.

Фахівці дійсно раді ознайомитися з демонстрацією паранормальних здібностей всіх бажаючих і обіцяють вручити переможцеві чек на 10 тисяч євро. Але, в першу чергу, об’єктом вивчення стане психологічний портрет цих учасників. Протягом ряду років жоден з 60 претендентів не показав свої унікальні вміння. Експеримент передбачає багатогодинну перевірку можливостей «паранормальних», які доводять своє право вважатися особливими. Після свого фіаско, учасники досліду категорично заперечують свою неспроможність в цій сфері, а починають звинувачувати непереборні обставини.

Екстрасенси, парапсихологи і телекінезнікі всіляко наполягають на своїх здібностях і готові до чергової спроби продемонструвати своє вміння. Вчених привертає вивчення психології цих людей, відсутність у них критичного мислення і неготовність визнати поразку.

Як повідомлялось раніше, Індонезійський шаман утримував дівчину у печері 15 років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 20:26 :46