Новини » Події 19 вересня, 2018, 23:58
Військова прокуратура засекретила результати експертизи міномету «Молот»

Сьогодні, о пів на третю, за півгодини до комітету, ми отримали по електронній пошті купу листів про те, що військова прокуратура не дала можливості експерту розказати, що ж таке відбулося.

Про це в ефірі «5 каналу» повідомив голова Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський, коментуючи те, що сьогодні на засідання комітету не з’явилося керівництво Міноборони і керівництво Генпрокуратури.

«Я був впевнений, що ми почуємо цей звіт… Це питання було дуже резонансне, ви пам’ятаєте, 6 липня, навчання, троє загиблих, дев’ять поранених. Купу всяких фейків ФСБшних… Тоді ж була порушена кримінальна справа і тоді була призначена експертиза. Експертиза попередні висновки нам зробила ще два місяці тому, що це подвійне заряджання і порушення правил експлуатації. Але це попередній висновок, який не є юридичним документом. Експерти взяли для себе місяць терміну і сказали, що за місяць чітко проведемо. За моєю інформацією, експертиза завершена, і я в рамках процедури публічно звернувся до ГПУ, яка є процесуальним керівником військової прокуратури, і Юрій Віталійович Луценко міг уповноважити будь-кого. З міноборони всі спеціалісти прийшли, і запросив директора Інституту судових експертиз пана Рувина (Олександр Рувин – Ред.)…. За моєю інформацією, все йшло за планом, але сьогодні, о пів на третю, за півгодини до комітету, ми отримали по електронній пошті купу листів про те, що військова прокуратура не дала можливості експерту розказати, що ж таке відбулося», – сказав Пашинський.

Він також пояснив: «Вони прикриваються формальними причинами, що слідчий не дав добро. Я хочу подивитися тому майору в очі і запитати: а чого ти не дав добро? Що в експертизі може тобі завадити проводити слідство? Це ненормальна ситуація».

Пашинський також наголосив: «Ми маємо сказати, що це було, і що ми, як держава, повинні зробити, щоб такого більше ніколи не повторилося. А нам кажуть – ні». І наголосив, що вже звернувся до генпрокурора Юрія Луценка.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 05:43 :33