середа, 19 вересня, 2018, 7:47 Суспільство
Вагітну на дев’ятому місяці жінку суд віправив на громадські роботи

На Вінниччині жінці, яка найближчим часом має народити, суддя призначив покарання у вигляді громадських робіт, а не штрафу.

Хмільницький міськрайсуд задовольнив подання місцевого органу пробації про заміну кримінального покарання у вигляді штрафу на покарання у вигляді громадських робіт засудженій, яка перебувала на 9 місяці вагітності, повідомляє «20 хвилин» із посиланням на прес-службу прокуратури Вінницької області.

«Відповідно до ч. 3 ст. 56 КУ України, громадські роботи не призначаються особам, визнаним інвалідами першої або другої групи, вагітним жінкам, особам, які досягли пенсійного віку, а також військовослужбовцям строкової служби. Крім того, відповідно до вимог ст. 537 та 539 КПК України, такі питання розглядаються судом за участю судженого, його захисника, законного представника, прокурора», зазначають у відомстві. Але на судове засідання Хмільницький міськрайсуд нікого із вищезазначених не викликав. – Розглянувши без учасників справу одноособово, суд задовольнив подання органу пробації та замінив засудженій, яка перебувала у стані вагітності, кримінальне покарання у вигляді штрафу на покарання у вигляді 50 годин громадських робіт, – повідомляють у прокуратурі. Калинівською місцевою прокуратурою Вінницької області подано апеляційну скаргу. А Апеляційний суд скасував оскаржувану ухвалу та направив справу на новий судовий розгляд у місцевий суд. Що саме накоїла вагітна жінка, у прокуратурі не уточнили.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 03:14 :59