Новини » Світ

У Нью-Йорку відкрилася сесія Генасамблеї ООН

Урочисте відкриття 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН відбулося у вівторок в штаб-квартирі Організації в Нью-Йорку.

Про це повідомляє прес-служба ООН.

Кофи Аннан на Саммите тысячелетия, где, по его инициативе, были приняты исторические Цели тысячелетия в области развития. Сентябрь 2015 г.

«Ми починаємо нову сесію, і нас чекає напружена робота», – заявила під час виступу на церемонії міністр закордонних справ Еквадору Марія Фернанду Еспіноза Гарсес, яка протягом року буде очолювати роботу сесії.

У свою чергу Голова 73-ї сесії ГА ООН, міністр закордонних справ та міграції Еквадору Марія Фернанда Еспіноса Гарсесом підкреслила важливість додаткового імпульсу багатостороннього співробітництва та посилення роботи Генеральної Асамблеї. У числі основних пріоритетів Голова 73-ї сесії ГА ООН виділила подальшу реформу ООН, запобігання конфліктів, забезпечення прав людини, гендерну рівність і подолання несправедливості у світі.

Так, в порядок денний сесії планується включити більше 175 питань у таких сферах, як підтримання міжнародного миру та безпеки, роззброєння, сталий розвиток, права людини, гуманітарну допомога, сприяння правосуддю і розвитку міжнародного права.

Важливе місце також займе тематика сприяння економічному розвитку та прийняття глобальних угод з міграції та біженців.

Як повідомлялось раніше, наприкінці вересня Порошенко планує виступити на засіданні Генасамблеї ООН.

Loading...