середа, 19 вересня, 2018, 2:49 Світ
У Мексиці в занедбаній фурі виявили 157 трупів

У Мексиці в околицях міста Гвадалахара виявили велику вантажівку з холодильним причепом, в якому містилися 157 трупів.

Про це повідомляє Daily Mail.

A truck filled with the rotting bodies of 157 murder victims ended up dumped in a field in Mexico as the country struggles to cope with a record number of murders

Мексиканські чиновники пообіцяли провести розслідування після того, як вантажівка, наповнена 157 тілами, опинилася на полі, в той час коли країна бореться з рекордною кількістю вбивств.

The bodies were piled into the refrigerated truck after morgues in the state of Jalisco filled up, before ending up in a field behind a housing complex

Вантажівку виявили поблизу житлових будинків і вона почала турбувати місцеве населення смородом.

Поліція відкрила провадження через знахідки і почала розслідувати, чому транспорт опинився біля населеної території.

Тіла були завантажені в холодильну машину в штаті Халіско, після того, як морги були переповнені, перед тим, як автівка опинилася за житловим будинком.

Хоча тіла зберігаються в холодильнику, процес лише сповільнює розкладання і взагалі не зупиняє його.

Mexico saw almost 16,000 people murdered in the first six months of this year - the highest since records began in 1997 (pictured, a murdered man in Jalisco state on September 17)

В Мексиці вже трапилось майже 16 тисяч вбивств за перші шість місяців 2018 року, що є найбільшим з тих пір, як в 1997 році почалося зростання вбивств та збільшилися на 17 процентів до 2017 року.

Видання зазначає, що практика вантажити тіла в холодильний транспорт в Мексиці не нова, оскільки, через надзвичайний спалах злочинності, місць в моргах не вистачає. Однак, такі «морги на колесах» не повинні стояти біля населених кварталів.

Хав’єр Перласка, інспектор державної комісії з прав людини, сказав, що «це була помилка... і це турбує сусідів», а також викликає біль для сімей потерпілих.

«Настав час закінчити такий підхід та вчинки, які лише обурюють людей і завдають шкоди людям», – сказав Перласка, додавши, що тіла повинні бути гідно поховані.

Вантажівка була вилучена з поля, коли з’явилися повідомлення про людину, застрелену в сусідній Гвадалахарі.

Морги у кількох штатах вичерпали приміщення для тримання тіл. Торік працівники прокуратури біля моргу в південному штаті Герреро заявили, що вони перестали працювати через запах.

Місцева влада навіть не здійснює розкопки деяких масових поховань, які виникають на місці кривавих кримінальних розборок, оскільки немає місця зберігати тіла.

Переклад І.Филипіва.

Як повідомлялось раніше, у столиці Мексики від кулі бандитів загинула українка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-14 14:56 :58