середа, 19 вересня, 2018, 5:27 Світ
Трамп засудив Німеччину за сплату мільярдів доларів РФ через «Північний потік – 2»

Президент США Дональд Трамп розкритикував Німеччину за сплату мільярдів доларів Росії.

Про це Трамп сказав під час спілкування з пресою після зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою, – повідомляє РБК-Україна.

Фото: Дональд Трамп (nato.int)

«Ми говоримо про трубопровід (Північний потік – 2), який йде до Німеччини, коли Німеччина сплачує мільярди і мільярди доларів Росії і справді, ми не вважаємо, що це доречно. Я ніколи не вважав це доречним, я думаю це сміховинно. Також, вважаю, це дуже погано для німців. Я дуже чітко і голосно про це говорю. Однак, ми будемо це обговорювати, які і інші речі», – сказав він.

Як зазначається, раніше міністр енергетики США Рік Перрі висловив розчарування через продовження спроб Росії втрутитись у роботу американської енергомережі і наголосив, що Москва більше не може використовувати енергетику в якості економічної зброї.

«Енергобезпека означає світову безпеку, тому диверсифікація енергоресурсів і вільні ринки є надзвичайно важливими. Якщо він буде побудований «Північний потік 2» зосередить дві третини європейського імпорту газу з єдиного джерела, Росії, тому президент США послідовно виступає проти трубопроводу», – заявив Перрі.

Разом з тим, у представництві США в Європі наголосили, що «Північний потік 2» посилить залежність Європи.

«Більше 40% імпортного газу надходить до Європи з Росії. «Північний потік 2» посилить залежність Європи, послабить енергобезпеку і зашкодить Україні», – наголосили в представництві США в Європі.

Як повідомлялось раніше, Трамп заявив, що в Німеччині замовчують дані про злочини мігрантів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-18 19:14 :22