Новини » Політика 19 вересня, 2018, 19:15
Ситника запідозрено у провокуванні власної відставки
ZIK
ZIK

Сама відмовка, чому Ситник не прийшов до парламенту, вже виглядає дуже сумнівною. Все це зводиться до суто політичних обставин. І, на мою думку, директор НАБУ такими діями провокує свою відставку.

Таку думку висловив політичний експерт Тарас Чорновіл у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник не прийшов на засідання комітету Верховної Ради щодо запобігання корупції, оскільки дізнався про затримання детективів Бюро за встановлення апаратури для прослуховування в кабінеті керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького.

«У той момент, коли створювалося НАБУ, до цього органу було завищене очікування, що очевидно не правильно. Важливо, щоб такий скепсис не перейшов крайню межу, і ми не зневірилися у можливості інституції загалом

Наша система НАБУ почасти скопійована з польської, і там так само на початку роботи виникали постійні проблеми. Утім, після того, як першого керівника польського антикорупційного органу посадили до в’язниці, то система почала працювати, як годинник», – зауважив Тарас Чорновіл.

На його думку, інцидент, який нібито стався із детективами НАБУ, не може бути підставою для того, щоб директор НАБУ Артем Ситник не з’явився на звіт до парламенту.

«Впевнений, що детективів НАБУ не могли затримати під час встановлення «прослушки», адже це не входить до їхніх повноважень. Тому сама відмовка, чому Ситник не прийшов до парламенту, вже виглядає дуже сумнівною.

Все це зводиться до суто політичних обставин, і, на мою думку, пан Ситник такими діями провокує свою відставку. Він для себе визначився, що повинен дуже гучно піти з посади ще до створення антикорупційного суду. Адже якщо суд запрацює, то директор НАБУ отримає сильний іміджевий удар через розвал непрофесійних справ у суді», – припустив Тарас Чорновіл.


Реклама

Годинник - це модний аксесуар, який підкреслює ваш стиль та ваш статут. Пропонуємо вам купити годинник в інтернет-магазині Бест-Тайм. Великий вибір годинників за вашим смаком. Чоловічі, жіночі або розумні годинники для вас.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 07:16 :11