Новини » Політика 19 вересня, 2018, 11:52
Шахтарські профспілки вимагають відставки міністра Насалика і попереджають про страйк – нардеп
Фото: Михайло Волинець/Facebook
Фото: Михайло Волинець/Facebook

Шахтарські профспілки вимагають від КМУ звернути увагу на екологічну катастрофу на Луганщині, а також відсторонити профільного міністра Насалика із займаної посади через невиплату зарплат гірникам.

Про це народний депутат України (група «Воля народу») Сергій Шахов заявив сьогодні під час ранкового засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK.

Парламентар наголосив, що нині у Луганській області склалася напружена ситуація: води із шахт потрапляють у річку Сіверський Донець, зріє екологічна катастрофа.

«Учора відбулося засідання усіх профспілок. Шахтарські профспілки висувають вимогу, звертаючись до КМУ, звернути увагу на екологічну катастрофу, по-перше. По-друге, відсторонити міністра Насалика з посади, яку він обіймає незаконно, тому що не виплачує заробітну плату. 13 липня проголосували за виплату заробітної плати у 1,5 млрд грн, а зарплату досі не виплатили», – заявив народний депутат.

Сергій Шахов нагадав, що у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, під кабінетом міністра, голодують шахтарі.

«Вимога шахтарів – якщо сьогодні не буде виплачена заробітна плата і не звернуть увагу на екологічну катастрофу на Луганщині, шахтарі будуть страйкувати і прийдуть до Києва», – заявив депутат.

Нагадаємо, влітку у Києві тривали масові акції протесту шахтарів, які вимагали погасити зарплатні борги.

13 липня Рада підтримала проект закону для погашення боргів шахтарів.

Додамо, раніше шахтарські профспілки закликали висунути свого кандидата на пост міністра енергетики.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 06:51 :49