Новини » Політика 19 вересня, 2018, 6:17
Росію чекає жалюгідне майбутнє: режиму Путіна напророкували швидкий кінець

Президент РФ Володимир Путін розв’язав війну на Донбасі через те, що боявся революційних заворушень у країні і повалення влади. Однак замість очікуваного ефекту Росія отримала потужні санкції і масові протести.

Таку точку зору в своєму блозі на OBOZREVATEL висловив журналіст Олександр Демченко.

Результат пошуку зображень за запитом "фото журналіст Олександр Демченко"

Політику Путіна він порівняв із роками правління імператора Миколи II, який також розв’язував війни заради призупинення повстання.

«Путінській Росії потрібна була «маленька переможна війна». Не вийшло: Крим взяли, частину Донбасу захопили, але було дано відсіч українською армією і добровольцями. Пізніше відбулися санкції, які зв’язали руки Генеральному штабу РФ у питанні наступальних операцій», – написав журналіст.

На його думку, Путін наслідує імперську історію і в питанні «усунення неугодних» своїми спецслужбами. Так, із січня 1908 по середину травня 1910 року на території Російської імперії сталося майже 20 000 своєрідних терористичних актів і випадків примусового позбавлення громадян майна.

Для того, щоб убезпечити від бандитів царську сім’ю, було створено Охоронне Відділення, яке «зливало» імператору різну інформацію.

«Тепер подивіться на діяльність сучасних російських розвідок (нехай часто і не успішну) за кордоном. Подивіться, як точково прибирають незгодних у самій Росії, як створюють Росгвардію і як намагаються сформувати нове силове відомство на базі Слідчого комітету Росії (СКР) шляхом злиття слідчих підрозділів МВС і ФСБ», – пояснив Демченко.

Читайте також: Путін із задоволенням віддав би Донбас

Він також припустив, що Росію чекає таке ж майбутнє, як імперію.

«Режим тріщить по швах, тому що бюрократія пожирає систему, а уряд погруз у корупції. Нічого не змінилося для Росії: ні виклики, ні шляхи вирішення проблем... Путін не бачить, як цього не спостерігав і його попередник, що на Росію чекає жалюгідне, гірке і важке майбутнє. І причина тому – його нікчемне правління і той чорний чиновницький двір, який він містить. Причиною тому – спецслужби, корумповані і воюючі між собою», – підсумував журналіст.

Як відомо, на початку вересня Росією прокотилася масова хвиля народних протестів, пов’язана з підвищенням пенсійного віку. Поліцейські затримували навіть дітей і підлітків, яких помічали на демонстраціях. Крім цього, вони сильно побили кілька людей.

Як повідомлялось раніше, в Росії тисячі людей вийшли на мітинги проти підвищення пенсійного віку та за відставку Путіна.

Читайте також: Дипломат розповів, чому Росія насправді напала на Україну.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 02:09 :10