Новини » Політика 19 вересня, 2018, 10:59
Регламентний комітет у перерві розгляне проекти постанов про скасування розширення ЦВК
Верховна Рада України. Фото: blogspot.com
Верховна Рада України. Фото: blogspot.com

Голова ВРУ Андрій Парубій дав доручення Регламентному комітету негайно розглянути два проекти постанов про відхилення голосування за законопроект, який передбачає збільшення кількості членів ЦВК.

Про це Андрій Парубій повідомив сьогодні під час ранкового засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK.

«Даю доручення Регламентному комітету, апарату Регламентного комітету, невідкладно, у перерві, о 12 годині, розглянути подання, які надійшли до апарату ВРУ», – наголосив голова ВРУ.

Спікер українського парламенту поінформував, що законопроекти, які пропонують скасувати прийнятий учора проект Закону № 9090 «Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» були зареєстровані учора.

Ідеться про проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 18 вересня 2018 року про прийняття в першому читанні за основу та в цілому проекту Закону України «Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про Центральну виборчу комісію (реєстр.№9090 від 17.09.2018р.) № 9090-П, ініціатором якого є депутат від «Батьківщини» Альона Шкрум.

А також про проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 18 вересня 2018 року про прийняття в цілому як закон проекту Закону України «Про внесення зміни до статті 6 Закону України «Про Центральну виборчу комісію» (реєстраційний №9090) № 9090-П1, ініціаторами якого є депутати від Опоблоку Ігор Шурма та Михайло Папієв.

Нагадаємо, учора народні депутати України підтримали за основу і в цілому законопроект, відповідно до якого кількісний склад членів ЦВК збільшується із 15 до 17.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:25 :52